Biezpieczna Transakcja Nieruchomości Iwona Raulogowspon elektroniczny certyfikat

Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pomagamy naszym klientom w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie wszystkich rodzajów Nieruchomości: domów, mieszkań, lokali handlowych i biurowych, obiektów, hal magazynowych i produkcyjnych oraz gruntów: budowlanych, rolnych i inwestycyjnych. Współpracujemy z bankami i doradztwami finansowymi w zakresie pomocy w załatwianiu kredytów hipotecznych dla naszych klientów.

Służymy pomocą, wiedzą i naszym doświadczeniem w całym procesie przeprowadzania transakcji. Nasze biuro współpracuje ściśle z biurami architektonicznymi, kancelariami prawnymi i notarialnymi oraz bankami, zatem możemy służyć fachową pomocą i kompleksowo obsłużyć naszych klientów.

Cały czas się rozwijamy i doszkalamy, tak aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami na rynku i móc rzetelnie obsługiwać naszych klientów. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów, uważnie słuchamy i analizujemy potrzeby klientów i proponujemy optymalne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy skuteczni. Naszą naczelną dewizą jest zadowolenie klientów.

Reklamujemy nasze oferty w wielu portalach internetowych, np. Gratka , prasie oraz na banerach i tablicach umieszczanych na prezentowanych nieruchomościach, dzięki czemu wystawiane przez nas Nieruchomości do sprzedaży czy wynajęcia są widoczne. Współpracujemy również w zakresie wymiany ofert z innymi biurami obrotu nieruchomościami, dzięki czemu zwiększamy szanse przyspieszenia realizacji transakcji.

Ponad to zajmujemy się wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynku , lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno – użytkową, na wykonywanie których uprawnienia zdobyliśmy we wrześniu 2009 roku.

Zajmujemy się również ubezpieczeniami majątkowymi, dzięki czemu możemy przygotować polisę właścicielowi nieruchomości jak i najemcy, dając ochronę posiadanej lub wynajmowanej przez nich nieruchomości.

W naszym biurze obsługujemy klientów w języku czeskim, słowackim, niemieckim i hiszpańskim. W stopniu podstawowym możemy porozumieć się również w języku angielskim. Chcąc załatwić sprawę w języku obcym, proszę dzwonić pod numer telefonu: +48 694 058 638.

Właścicielem biura jest Iwona Rau – Vosáhlo, licencjonowany pośrednik. Licencja Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 1542.
Numer uprawnień do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej: MI/ŚE/1127/2009, nr wpisu do rejestru 2664.
Numer uprawnień do wykonywania ubezpieczeń Majątkowych:18162R.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jaki i sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.

Zachęcamy do współpracy z naszym biurem.
Zapraszamy

„RODO - Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych"

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 602 664 634

OFERTY SPRZEDAŻY

Meszkania na sprzedaż  Domy na sprzedaż

Działki na sprzedaż Lokale na sprzedaż

OFERTY WYNAJMU

mieszkania blue domy blue

lokale blue dzialki blue

Portal internetowy raunieruchomosci.pl korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony raunieruchomosci.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.